KORSARZE.PL

korsarze.pl , pirat , gra online , wp.pl , rozryka , gra , gry


#1 2009-01-09 11:15:41

sevrond

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 8
Punktów :   

Premium

Co muszę zrobić aby zamówić premium?

Kliknąć zakładkę "Jubiler", zjechać na dół strony i:
Użyć telefonu komórkowego w sieci Orange.
Zadzwonić z telefonu stacjonarnego.
Wpłacić pieniądze przez PayPal.
Użyć opcji DaoPay.

Konto Premium można zamówić na 3 sposoby

- PayPal
- Telefon stacjonarny
- Telefon komórkowy w sieci Orange (tylko abonament)


:arrow: Jak zamawiamy konto Premium.

Wchodzimy w zakładkę premium, klikamy na napis „Telefon 9,91 PLN”. Zostajemy przekierowani na stronę Bill4net, gdzie wybieramy sposób płatności, telefon stacjonarny lub komórkowy. Po wybraniu rodzaju płatności pojawia nam się numer, pod który musimy zadzwonić. Po nawiązaniu połączenia jesteśmy informowani przez panią ze połączenie to kosztuje 9,91 PLN, po czym się rozłącza i łączy nas z kolejna panią, która dziękuje za skorzystanie z usługi Bill4net i tak jak poprzednia rozłącza się. W miedzy czasie pojawia się pasek, gdy dojdzie do końca, pojawia się napis o pomyślnym przebiegu operacji i link do zakładki premium. Gdy się tam znajdziemy klikamy na napis USE i tak stajemy się posiadaczami konta Premium


Czy mogę zamówić premium z innej sieci niż Orange?

Tak. Jednak tyczy się to głównie opcji SMS.

Czy mogę zamówić konto SMSem?

Tak, opis wykonania tej czynności znajduje się poniżej.

Zamówiłem premium, a go nie dostałem. Co się dzieje?

Pod TYM linkiem możesz zgłosić wszelkie problemy.

Jakie korzyści daje mi premium?

Zobacz zakładkę "Jubiler" w trakcie gry.

Nie dostałem premium tylko jakieś kamienie szlachetne!! Co to ma być ??

Kamienie Szlachetne można wymienić na premium w zakładce "PREMIUM". Koszt 30 dni to 500 kamieni Szlachetnych.

Mam telefon w Orange, a mimo tego nie mogę zamówić premium

Musisz odblokować połączenia z 0-700. Wybierz się do salonu Orange.

Drogie to! Jak ja mam grać bez premium?

Tak, aby granie przynosiło ci jak najwięcej frajdy.

Ile dostanę kamieni szlachetnych jednorazowo?

500. Ilość odpowiednia do zamówienia premium.
Za jeden bilet SMS dostaniesz 250 kamieni.


:arrow: Premium przez paypal

https://www.paypal.com/ - strona serwisu paypal, gdzie nalezy zalozyc konto.

Jesli posiadamy karte kredytowa czy konto w banku, mozemy je podpiac pod serwis paypal (nalezy do ebay'a wiec jest w 100% bezpieczny!!!). Dziala to tak, ze zakladamy najpierw konto na paypal podajac numer konta lub karty i zgadzajac sie na pobieranie przez paypal z niego kasy na sume, jaka mu zlecimy. Placac w ten sposob, serwis ten przelewa NATYCHMIAST sume z naszego konta paypal, na konto paypal osoby/firmy, ktorej pieniadze wplacamy. Tworzy nam sie w taki sposob debet na koncie PP - w tym przypadku 2,99€. W ciagu najblizszych dni paypal pobiera sobie sam TE SAMA sume z naszego konta i nasze konto PP znow sie wyzerowuje. I jestesmy kwita. W ten sposob mozna placic za zakupy internetowe natychmiast i dzieki temu, jesli cos kupujemy przez siec, towar zostaje wyslany szybciej, gdyz nie trzeba czekac, az nasze pieniazki przeplyna z banku do banku Wink


:arrow: Zakup biletu przez paypal:

-wchodzimy w zakladke "Jubiler"
-na dole wybieramy 1 bilet do kamienia szlachetnego - bilet i zaplate przez paypal, klikajac na jego ikonke.
-wtedy przekierowywuje nas automatycznie na strone paypal, logujemy sie, zatwierdzamy dane czytajac je uwaznie. Pojawi sie tam, ze zgadzamy sie zaplacic danej firmie/sobie 2,99€ za w tym przypadku kaminie szlachetne. Wystarczy zatwierdzic. Po zatwierdzeniu przekierowywuje nas automatycznie spowrotem do KF na zakladke "Premium". Pojawia nam sie tam numer bileciku. Mozemy wtedy te kamyki, co zakupilismy wymienic na zloto w grze, przedmioty, lub wlasnie na bilet premium. Za 2,99€ otrzymujemy 500kamieni = wartosc jednego biletu premium. Teraz aby aktywowac nasze premium, wystarczy kliknac przy tym numerku na przycisk "SKASUJ". 500 kamieni wyda nam sie na premium i od tej chwili jestesmy juz jego szczesliwym posiadaczem Smile

Taka opcja trwa kilka minut, premium otrzymujemy NATYCHMIAST i ZAWSZE, wiec jest to sposob niezawodny.


:arrow: Zamawianie premium przez SMS

1. Wejdź w zakładkę "jubiler"
2. Kliknij "koszyk" koło opcji "SMS".
3. Zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym masz za zadanie wybrać flagę kraju z którego pochodzisz ( podpowiedź: To ta biało-czerwona ).
4. Pojawi się okno, w którym opisano jak zamówić SMS z kodem ( możliwe jest wysłanie go z każdej sieci ).
5. Po wysłaniu poczekaj na SMSa zwrotnego z kodem ( jego koszt to 6,10 zł - cena za 250 kamieni )
6. Wprowadź kod do okna, z którego wybierałeś flagę swojego kraju. Ważne, aby wprowadzić go w takiej postaci w jakiej przyszedł w SMSie (duże litery).
7. Na twoim koncie pojawi się bilet wart 250 kamieni szlachetnych.
8. Skasuj bilet.

:idea: Płatności przy użyciu Allpay/Dotpay MOGĄ zająć 24h lub więcej zanim zostaną zrealizowane.
RMS nic nie może zmienić w tej kwestii (To wina opóźnienia dostawcy), więc każdy gracz, który napotkał tego typy problem proszony jest o uprzednie przeczekanie 24h. Dopiero wtedy niech zgłosi się do Supportu RMS w tej sprawie.
Cierpliwość przede wszystkim...

Offline

 
http://korsarze.wp.pl/?ac=vid&vid=364008248&ref=flink

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl